Liu jo – co to za marka?

Liu jo to włoska marka odzieżowa dla kobiet założona w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym piątym przez dwóch braci, Marco i Vannis’a Marchi.

Szyk i nowoczesność

Poza ekskluzywną odzieżą kobiecą łączącą szyk i nowoczesność, salony marki Liu jo, posiadają w swojej ofercie akcesoria damskie, również buty. Wszystkie produkty oferowane w salonach są wysokiej jakości i bardzo dobrego gatunku, co przy dobrym kroju przekłada się na wygodę. Obsługa salonów również jest na wysokim poziomie, oferuje pomoc w wyborze stroju, a także dba o czystość wnętrz, dzięki czemu wizyta w sklepie jest przyjemnością.
W samej Warszawie znajdują się cztery sklepy tej marki i jeden outlet, czyli sklep z nowym, pełnowartościowym towarem, ale w tańszej cenie. W outlecie sprzedawane są końcówki kolekcji, które nie sprzedały się w sezonie, a także nadwyżki produkcyjne i modele z drobnymi uchybieniami, które nie mogą trafić do sprzedaży w normalnej, dużo wyższej cenie.

Na każdą okazje

Marka Liu jo oferuje szeroką gamę produktów na każą okazję, od ubrań w stylu formalnym, po te nadające się idealnie do stroju na co dzień. Kolekcje marki Liu jo mają także szeroką gamę kolorystyczną dostosowaną do obowiązujących trendów, od kolorów jasnych, pastelowych, po ciemne. Poza prostymi, delikatnymi wzorami, w ofercie znajdują się również produkty z wymyślnymi wzorami, między innymi w panterkę lub imitującymi skórę węża. Dzięki temu każda pani odnajdzie w salonie sprzedażowym marki coś dla siebie.
Za sukcesem marki stoi nie tylko wysoka jakość materiałów i wykonania produktów, czy dbałość pracowników salonów o klienta, ale także niebywała pomysłowość projektantów i reklama.

Poza Polską i Włochami, marka Liu jo jest rozpoznawalna w jeszcze trzydziestu trzech krajach, czyli łącznie trzydziestu pięciu, a jedną z najbardziej rozpoznawalnych ambasadorek marki była modelka Kate Moss. Świadczy to o tym, że polityka firmy jest przestrzegana, ponieważ zamyka się ona w jednym haśle: „Bez względu na okoliczności – zachwycaj”. I produkty firmy zachwycają.

Redakcja fashioncode.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *