Modne paznokcie na wiosnę

Wiosna, ach to ty! Spoglądając przez okno, patrząc na budzącą się do życia, aż chciałoby się zacytować słowa klasycznego utworu Marka Grechuty i jego zespołu Anawa.

Włącz tryb „WIOSNA”!

Kwitnące kwiaty, coraz bardziej zazielenione drzewa, śpiew ptaków – to wszystko sprawia, że mamy więcej zapału do działania. A skoro wiosna na dobre zadomowiła się w naszej rzeczywistości, to nie podważalny znak, że czas na zmiany, zarówno te drobne, jak i większe. Nasza propozycja to przełączenie się na tryb wprowadzania zmian stylizacyjnych i odświeżenia swojego looku. Nasza rada to przełączenie się na tryb „WIOSNA”!

Wiosenne porządki to nie tylko uszczuplanie zasobów naszej szafy, wycieranie kurzu z najwyższych półek i szorowanie łazienki na wysoki połyski, to także odświeżenie codziennej stylizacji. A jeśli o niej mowa, to nie można zapomnieć o zdrowych i pięknych paznokciach. Jak co sezon, najbliższe miesiące przyniosą gorące trendy, które będą królować na salonach, wieczornych wyjściach czy w biurach. Jesteś ciekawa, co będzie modne tej wiosny? Koniecznie poznaj nasze typy (https://www.indigo-nails.com/blog/pl,paznokcie-na-wiosne-pomysly-na-wiosenne-hybrydy.html)!

Paznokcie hybrydowe i najmodniejsze trendy wiosny 2020

Przede wszystkim można spodziewać się pastelowego szaleństwa. Lakiery hybrydowe w pełnych optymizmu barwach (m.in. melon, morela, mięta, rozbielony róż), nawiązujące swym wyglądem do szalonych lat 80-tych, to must-have każdej miłośniczki manicure’u. Jeansy z wysokim stanem, bluzka z bufiastymi rękawami, marynarka z szerokim ramionami, a do tego pastelowa stylizacja – czy to może się nie udać?! Jeśli chcesz wyglądać zjawisko, koniecznie sprawdź ten gorący, hybrydowy trend.

Co więcej? Na pewno lakiery o subtelnej charakterystyce. Dziewczęcy romantyzm zaklęty w delikatnych pastelach (np. róż bądź błękit), lekkich zdobieniach i kwiatowych ornamentach to kolejny pewniak tegorocznej wiosny. Jeśli lubisz koszule ze stójką, falbanami oraz lekkie, zwiewne sukienki, to retro-romantyzm jest idealną propozycje właśnie dla Ciebie!

Zainspirowana najnowszymi trendami? Już nie możesz doczekać się swoich wiosennych stylizacji? A więc do dzieła!

Redakcja fashioncode.pl