Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Wygodne ułożenie do snu z poduszką ciążową C

8 października 2020

Ciąża to niełatwy okres dla przyszłej mamy, szczególnie w późniejszym czasie, gdy brzuch zaczyna się powiększać, trudno znaleźć zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy właściwą pozycję do odpoczynku. Z pomocą mogą przyjść różne akcesoria przygotowane specjalnie dla młodych matek, do takich można zaliczyć między innymi poduszki ciążowe C. Kształt tego produktu układa się w literę C, występuje tam idealne miejsce zarówno na swobodne ułożenie głowy, jak i na inne często obolałe części ciała. Materiał jest bezpieczny dla skóry, nie wymaga użycia dodatkowych poszewek wykonanych z naturalnych materiałów. Artykuł zamówiony z dobrego sklepu z akcesoriami dla mam i małych dzieci może przynieść wiele pożytku. Jego głównym zadaniem jest zrelaksować ciało podczas snu, można go jednak używać także w ciągu dnia, między innymi w czasie oglądanie telewizji czy popołudniowej drzemki.

Czym się wyróżnia ten produkt?

Po trzecim miesiącu ciąży, kiedy brzuch staje się coraz większy, wiele kobiet nie może odnaleźć się w nowej rzeczywistości, z poduszkami ciążowymi C będą mogły one wygodnie ułożyć się do snu. Sen jest w tym czasie jednym z najważniejszych aspektów w życiu młodej mamy, wspiera jej odporność, sprawia, że dziecko może się poprawnie rozwijać. W sklepie specjalistycznym takie innowacyjne poduszki ciążowe C można dobrać do wzrostu przyszłej mamy, dzięki temu całe jej ciało mieści się, artykuł jest odpowiednim wsparciem zarówno głowy, jak i pleców. Zmęczony całym dniem kręgosłup może ułożyć się w takiej pozycji, w której odnajdzie wytchnienie, mięśnie będą mogły się zrelaksować. Po całej nocy w tym produkcie kobieta będzie wypoczęta i gotowa na rozpoczęcie kolejnego wyzwań dnia. Wyrób jest bezpieczny dla dziecka, nie uciska on brzucha. Jego skład jest bezpieczny, materiał obiciowy to czysta bawełna.

Rozwiązanie nie tylko na czas ciąży

Po porodzie kobieta poszukuje takich artykułów, które pomogłyby jej nie tylko wypocząć, ale także lepiej zająć się dzieckiem. Bez poduszki ciążowej C taki wypoczynek i opieka nad maleństwem byłyby skomplikowane, daje ona wiele możliwości. Nadaje się ona do karmienia dziecka, można w niej bowiem zająć komfortową zarówno dla matki, jak i dla dziecka pozycję. Poduszki ciążowe C mogą być wykorzystywane także do opieki nad starszym dzieckiem, kiedy niemowlę podrośnie rodzice szukają dla niego bezpiecznego azylu. W takim miejscu nie skaleczy się, ani nie uderzy, jest to produkt miękki, bez twardych czy ostrych elementów. Można umieścić w nim malucha, będzie to dobra przestrzeń do zabawy oraz do odpoczynku.

Redakcja fashioncode.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie moda, uroda, stylowy lifestyle, zdrowie, dieta oraz troska o dziecko spotykają się, by inspirować Cię do osiągnięcia pełnej harmonii i spełnienia w każdej sferze życia! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczne porady dotyczące mody, pielęgnacji, zdrowego stylu życia oraz wychowywania dzieci łączą się, tworząc inspirujące źródło informacji dla Ciebie i Twoich najbliższych.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

hotel i sanatorium
EMS

Jesteś zainteresowany reklamą?