Cykl miesiączkowy, a samopoczucie i blask. Sprawdź!

Jak nasza uroda działa, że czasem mamy w sobie dużo blasku i po prostu czujemy się piękniejsze, a czasem wyglądamy koszmarnie i nie chce nam się żyć. To jest ciekawe, bo nie zawsze możemy wyglądać tak samo. Czasem się nawet bardzo staramy i jakoś nic nam nie wychodzi, Wyglądamy na przemęczone i w istocie takie jesteśmy. To wszystko nie napawa nas optymizmem. Nie oszukujmy się, wiele zależy od naszego cyklu miesiączkowego i nie zawsze mamy na wszystko wpływ. Na przykład podobnie może być też w ciąży. W drugim trymestrze kobieta ma więcej blasku i lepiej wygląda. To naprawdę widać. Mdłość w większości występują i kobiety mogą się cieszyć nieco mniejszym zmęczeniem. Oczywiście to nie reguła i czasem zdarza się, że kobieta wygląda okropnie w drugim trymestrze. Jednak nie ma reguły. To wszystko jest kwestią indywidualną i nie musi być dokładnie takie, jak nam się wydaje. Jedno jest pewne, nie zawsze nasz nastrój pozwala na to, abyśmy się czuli ze sobą dobrze. Tak po prostu jest i to trzeba zaakceptować. Im więcej się będziemy buntowali względem rzeczywistości, tym więcej też możemy mieć kłopotów z samoakceptacją i ogólnie dobrym samopoczuciem. To akurat może okazać się dla nas złe, bo nie będziemy umieli się odnaleźć w rzeczywistości. Jak po prostu weźmiemy to za pewnik, że nie zawsze człowiek wygląda dobrze, to po prostu będzie to dla nas coś oczywistego. To zresztą zawsze jest kwestią indywidualną. Nie ma potrzeby się w niektórych kwestiach ścigać z samym sobą, bo to tylko generuje niepotrzebne nerwy, a nerwy jeszcze nikomu nie posłużyły na dobre.

Nerwy nie działają dla nas dobrze

Nie denerwujmy się, bo to może nam szkodzić. Po prostu trzeba wyeliminować nerwy. Nerwy nie są niczym dobrym. Mogą przyczynić się do tego, że będziemy się czuli wypaleni i po prostu nie będziemy mieli ochoty na życie. To wszystko może być bardzo niedobre. To wszystko może nam szkodzić. Nie dajmy sobie zaszkodzić. Po prostu na to nie pozwólmy. Jeżeli sami sobie szkodzimy, to należy nam się po prostu opieprz od samych siebie.

Całe życie w strachu

To nie jest śmieszne. Sami możemy być kimś, kto będzie nas zmuszał do autodestrukcji. To może okazać się fatalne w skutkach. Możemy nie być wydajni, mogą się nas trzymać jakieś choroby. To wszystko może działać nie tak, jakbyśmy chcieli. Bądźmy dla siebie dobrzy. My możemy być dla siebie taką dobrą matką. Mamy się głaskać po głowie i sobą opiekować.

Obwinianie się nie jest dobre, postawmy na luz

Nie dajmy się skrzywdzić. Czasem się zdarza, że sami siebie krzywdzimy. Nie dopuszczajmy do tego. Nie możemy się ciągle za wszystko obwiniać, bo to się może sprzeniewierzyć przeciwko nam samym. Dużo luzu, bo dzięki temu będziemy zdrowi i będziemy się cieszyć. Po prostu więcej radości na co dzień przyda się nam. Nie ma co znów tak się ze sobą bawić. Nie ma co żyć w ciągłym stresie, bo życie i tak będzie upływało.

Redakcja fashioncode.pl