Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jak walczyć, żeby wygrywać? Jak osiągnąć sukces. Porady

1 grudnia 2019


Nie wolno się poddawać. Trzeba walczyć do końca. W życiu ważny jest sam proces walki. Walka może generować stres, ale czasem stres też może być dla nas zgubny. Nie ma co się stresować. Wiadomo, że posiadanie rodziny już samo w sobie jest stresujące. Musimy wyżywić dzieci, one chodzą do szkoły. To wszystko kosztuje. To nie jest tak, że pieniądze będą nam spadały z nieba, bo nie będą. To wszystko może być dość łatwe, ale może też być szalenie trudne i będziemy się w tym życiu babrać i nic nam nie będzie szło. Jest dobra passa, ale może być też gorsza. Każdy może mieć tę gorszą passę, nie ma co patrzeć na to, że coś się nam nie układa obecnie, bo przecież nie wiemy co będzie za zakrętem. Wszystko się może odmienić. Takie jest życie, bardzo ciekawe, właśnie w tym, że jest takie nieprzewidywalne też tkwi jego moc. Życie ma moc, a my mamy możliwości. Nasze możliwości mogą więcej niż nam się wydaje. Jesteśmy silniejsi, niż sami o sobie myślimy. Bój nie tworzy dziadostwa. Jesteśmy silni, bo świat jest zaprogramowany tak, a nie inaczej. Wszystko jest w porządku.

Gdyby nie walka, to nie byłoby wspaniałych osiągnięć. Przerażenie jest normalne

Nie poddajmy się bez walki. Walka jest ważna. Czasem chcemy odpuścić. Czasem mamy dzieci i wydaje nam się, że nas to wszystko przytłacza. No właśnie – wydaje nam się. W istocie, może być całkiem inaczej, a możemy mieć złudzenie, że już się nie podniesiemy, że życie nas przerosło, że to wszystko jest do niczego. Jednak to ma sens, może nie jest on dla nas widoczny, ale to ma sens. Nie wierzmy w to, co nas przeraża. W ogóle w życiu nie należy się poddawać. Poddawanie się jest dla słabych, a my jesteśmy silni. Jesteśmy bardzo silnymi ludźmi i ze wszystkim damy sobie radę.

Przecież to nasza siła jest w nas i miejmy wolę walki

Dawać sobie radę na co dzień może być ciężko, czasem może nam się wydawać, że coś jest nie do przeskoczenia. A wtedy my powinniśmy się obrócić do tych, co mówią nam, że się nie da i pokazać im to, na co nas stać. Stać nas na wiele, zatem pokażmy, że tak w istocie jest. Pokażmy swoją moc, bo mamy naprawdę wiele mocy. Mamy moc na wszystko, tylko, że czasem ją osłabiamy przez to, że nie wierzymy w swoje siły, a one są ogromne i na wyciągnięcie ręki.

Nagrody Nobla i siła ludzi

Nie byłoby naród Nobla, nie byłoby wielkich ludzi, nie byłoby wspaniałych odkryć, nie byłoby tego wszystkiego, co nas otacza i co wymyślili ludzie, ich siła i wielkość. To wszystko jest tak naprawdę darem i jeśli my wierzymy w swoje możliwości w swój dar, doskonalimy się, stajemy się z każdym dniem coraz lepsi i coraz bardziej rozwinięci, jako ludzie – to naprawdę możemy pokonywać trudności. Wszystko jest w naszych głowach. Nie dajmy się omamić. Dajmy sobie pomóc. Niech wszystko będzie jak należy.

Redakcja fashioncode.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie moda, uroda, stylowy lifestyle, zdrowie, dieta oraz troska o dziecko spotykają się, by inspirować Cię do osiągnięcia pełnej harmonii i spełnienia w każdej sferze życia! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczne porady dotyczące mody, pielęgnacji, zdrowego stylu życia oraz wychowywania dzieci łączą się, tworząc inspirujące źródło informacji dla Ciebie i Twoich najbliższych.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

hotel i sanatorium
EMS

Jesteś zainteresowany reklamą?