Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jaki makijaż wybrać na standing party? Kilka podpowiedzi

22 września 2019


Jaki makijaż jest idealny na standing party? Na pewno dopasowany do okazji. Fajnie by było, gdyby to był makijaż, który naprawdę nam pasuje. Dobrze, gdy będzie on dopasowany do naszego stroju. Niezależnie od tego czy ubierała nas stylistka czy stylista, a może sami komponowaliśmy swój zestaw ubrań na standing party, dobrze jest, aby całość naszej stylizacji komponowała się z samym stylem imprezy i była do niego dopasowana. Zatem wszystko niech będzie wpisane w całość. To ważna podpowiedź.

Makijaż na standing party

Kolejną ważną podpowiedzią będzie rodzaj makijażu. Najlepiej, aby był on wieczorowy. Skoro już jesteśmy na imprezie wieczorowej, dobrze byłoby zdecydować się na mocniejsze oko. Dla wszystkich fanek mocnych usta, wcale nie jest powiedziane, że mocne oko może być wykluczeniem dla mocnych i wyrazistych ust. To nie musi tak wyglądać. Przede wszystkim my same musimy się w tej stylizacji i makijażu dobrze czuć. Dobre samopoczucie jest niezwykle ważne, bo od niego wiele zależy. Tak naprawdę może od niego zależeć większość dobrej zabawy na imprezie, bo nikt nie lubi się źle czuć. Źle dobrany makijaż może sprawić, że impreza będzie dla nas istnym koszmarem.

Jaki makijaż nie zepsuje nam imprezy?

Żeby makijaż nie sknocił nam imprezy, musimy się po prostu odpowiednio wpisać w to, jak będzie całe party wyglądało. Być może będzie ono w stylu wiktoriańskim, a może barokowym. Może to być też impreza z wielkim zadęciem, albo jakieś party przebierańców. Niezależnie od tego w jakim będzie urządzona stylu, trzeba też być miłym dla gospodarzy. Tak naprawdę nie wiemy kto prowadzi taką imprezę. Jeśli są to obce osoby, niewiele możemy powiedzieć w tym względzie. Jeśli natomiast jest to ktoś bliski, wiemy jak się zachować. Czasem dobrze jest przynieść coś organizatorom. To pokaże, że mamy dla nich szacunek i to będzie fajna opcja na podziękowanie za zaproszenie. Niezależnie od tego z jakiego ramienia zostaliśmy zaproszeni, podziękowanie jest w dobrym guście. Okazać swoje zaufanie i dobre usposobienie względem organizatorów, to coś, co jest zawsze w cenie i w dobrym guście. Bądźmy zatem ludźmi na poziomie i z odpowiednią kulturą, bo to ważne.

Makijaż w dobrym guście

Nasz makijaż na takiej imprezie powinien być w dobrym guście. Zadbajmy o to. Czy się sami malujemy czy ktoś robi to za nas, to nie ważne. Ważne, aby ten makijaż naprawdę był ładny. To przecież o to chodzi, aby makijaż się wyróżniał na plus, a nie na minus. Nie miejmy uwielbienia do kiczu i czegoś, co tak naprawdę może się nie podobać. Zły gust nie jest już w modzie. Zawsze za to ponadczasowe jest piękno i chcemy je uwydatnić. Piękno niech nam przyświeca i niech będzie czymś, co będzie widoczna na pierwszy rzut oka w naszym makijażu. Doskonałość jest możliwa. To wszystko jest szalenie proste i powinniśmy się nauczyć jak fajnie wyglądać. To modne i cenne powinno być dla każdego.

Redakcja fashioncode.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie moda, uroda, stylowy lifestyle, zdrowie, dieta oraz troska o dziecko spotykają się, by inspirować Cię do osiągnięcia pełnej harmonii i spełnienia w każdej sferze życia! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczne porady dotyczące mody, pielęgnacji, zdrowego stylu życia oraz wychowywania dzieci łączą się, tworząc inspirujące źródło informacji dla Ciebie i Twoich najbliższych.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

hotel i sanatorium
EMS

Jesteś zainteresowany reklamą?