Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Kruszec na obrączki ślubne – który jest najlepszy?

4 października 2020 kruszec na obrączki

Coraz więcej par młodych decyduje się na obrączki wykonane u zaprzyjaźnionego jubilera. Wówczas trzeba samodzielnie dostarczyć materiał na nie oraz zaprojektować lub znaleźć wzór obrączek, który chce zamówić para młoda. Jakie obrączki są najpopularniejsze obecnie? Na co zwracają uwagę młodzi ludzie? Poniżej, kilka wskazówek.

Kruszec na obrączki ślubne

Już od dobrych kilku lat, narzeczeni decydują się na złoto przy tworzeniu swoich wymarzonych ślubnych obrączek. Żółte złoto jest najpopularniejsze i najpowszechniejsze, dlatego też bez problemu można znaleźć materiał na tego typu biżuterię. Żółte złoto jest ponadczasowe i uniwersalne. Ponadto, odporne jest na wszelkie zarysowania. Nawet po kilkunastu latach biżuteria z żółtego złota wygląda efektownie i gustownie. W każdej chwili u dobrego jubilera można poddać renowacji złote obrączki ślubne i np. zrobić z nich zupełnie nowy wzór pierścionków lub tak je wyczyścić i oszlifować, by znów prezentowały się jak nowe.

Więcej informacji i możliwość zakupu online: https://luva.pl/obraczki-slubne

Białe złoto

Białe złoto w ostatnich latach zyskuje na popularności. Znani jubilerzy i sklepy z biżuterią, przedstawiają klientom coraz to ciekawsze i wytworniejsze obrączki, które można dopasować zarówno do gustu panów i pań. Tego typu modele są również łatwe w obróbce i można je wystylizować na naprawdę efektowną biżuterię. Na białym złocie można bez problemu wygrawerować datę ślubu oraz inicjały małżonków, a także, upiększyć je szlachetnymi kamieniami lub ciekawymi wzorami. Warto jednak wziąć pod uwagę, iż z czasem białe złoto nie wygląda już tak dobrze. Trzeba je poddawać częstemu odświeżaniu, by nie wyglądało jak srebro.

Srebro a obrączki

Są osoby, które nie przepadają kompletnie za złotem. Wówczas decydują się one na srebrne obrączki, które wcale nie muszą być mniej eleganckie i gustowne od tych złotych. Takie srebrne modele wymagają jednak od użytkowników dbałości o nie, gdyż po kontakcie z wodą nie wyglądają już tak pięknie. Z czasem bowiem srebro szarzeje, ciemnieje, a nawet pojawiają się na nim pewne naloty. Przy zakupie srebrnych pierścionków warto zapytać się jubilera luva.pl, jak dbać prawidłowo o ten asortyment, by służył klientom przez wiele lat.

Jak widać z powyższego, bezapelacyjnie w rankingu na obrączki wygrywa żółte złoto, które jest eleganckie, stylowe i niezwykle efektowne. Wybór gotowych złotych obrączek jest tak duży, że klienci bez problemu znajdą idealny model dla siebie, który w 100% będzie spełniać ich oczekiwania. Ponadto, proste klasyczne wersje wcale nie są takie drogie, dlatego też pary chętnie się na niej decydują.

Redakcja fashioncode.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie moda, uroda, stylowy lifestyle, zdrowie, dieta oraz troska o dziecko spotykają się, by inspirować Cię do osiągnięcia pełnej harmonii i spełnienia w każdej sferze życia! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczne porady dotyczące mody, pielęgnacji, zdrowego stylu życia oraz wychowywania dzieci łączą się, tworząc inspirujące źródło informacji dla Ciebie i Twoich najbliższych.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

hotel i sanatorium
EMS

Jesteś zainteresowany reklamą?